Laulupidu on pühendatud Miina Härma 150. sünniaastapäevale.
Ühendkoor
Mihkel Lüdig (Friedrich Kuhlbars) | „Koit” |
juhatab Riho Leppoja
Fredrik Pacius (Johann Voldemar Jannsen) | „Mu isamaa, mu õnn ja rõõm” |
juhatab Undel Kokk
Miina Härma (tekst „Kalevipojast”) | „Enne ja nüüd” |
juhatab Ants Üleoja
Pärt Uusberg (Juhan Liiv) | „Muusika” |
juhatab Pärt Uusberg
Olav Ehala (Leelo Tungal) | „Laul inimlikkusest” |
juhatab Kadri Leppoja
Gustav Ernesaks (Ernst Enno) | „Tartu valgel ööl” |
juhatab Triin Koch
A segarühmad
koreograafia Salme Valgemäe | „Suveõhtul” |
lavastaja Jaanus Randma
muusika Boris Kõrver
sõnad Ilmar Sikemäe
Lasteaedade mudilaskoorid
Riine Pajusaar (Riine Pajusaar) | „Laul peab kõlama” |
juhatab Jana Käär
Airi Mägi (Airi Mägi) | „Laul leivast” |
juhatab Airi Mägi
Lasteaedade ja koolide ühendmudilaskoorid
Eesti rahvaviis (Ado Piirikivi) | „Uhti, uhti uhkesti” |
seadnud Heino Kaljuste
juhatab Annelii Traks
Mudilaskoorid
Alar Salurand (Heiki Vilep) | „Meie Eestimaa” |
juhatab Tiiu Loite
Juhan Trump (Leelo Tungal) | „Nagu muinasjutt” |
seadnud Toomas Voll
juhatab Sille Tiks
5.-6. kl segarühmad
koreograafia Andre Laine | „Karjapoiss on kuningas” |
lavastaja Külli Petersell
rahvalik viis
sõnad Jakob Hurt
Poistekoorid
Hans Hindpere (Priit Aimla) | „Poiste kool” |
juhatab Undel Kokk
Ülo Vinter (Enn Vetemaa) | „Hoidkem vaid ühte” |
juhatab Kadri Leppoja
Rein Rannap (Ott Arder) | „Lennuk” |
juhatab Indrek Vijard
Lastekoorid
Pärt Uusberg (Andres Ehin) | „Omanäoline” |
juhatab Urve Uusberg
Toomas Rull (Heiki Vilep) | „Meie laul” |
juhatab Vilve Maide
Riho Esko Maimets (Ingel Undusk) | „Üles leida oma laul” |
juhatab Külli Lokko
5.-6. kl segarühmad
koreograafia Maie Orav | „Jämaja polka” |
lavastaja Külli Petersell
rahvamuusika
viiulil mänginud Jüri Laasen
Puhkpilliorkestrid
Eduard Tamm | marss „Tsäpino” |
seadnud Peeter Saan
juhatab Margus Kasemaa
Traditsionaal | „Lõbus meremees” |
seadnud Arvi Miido
juhatab Priit Sonn
Kustas Kikerpuu | „See rõõm on elust endast” |
seadnud Tanel Aavakivi
juhatab Ants Oidekivi
Andres Valkonen | „Väikene rahvas, väikene maa” |
seadnud Tanel Aavakivi
juhatab Margus Kasemaa
Tõnis Kõrvits | „Muusika me sees ja ümber” |
juhatab Rein Vendla
Vanemuise sümfooniaorkester
Eduard Tubin | „Pidulik prelüüd” |
juhatab Lauri Sirp
Ansambel UR2KAM
Miina Härma (Anna Haava) | „Küll oli ilus mu õieke” |
seadnud Markus Leppoja
Naisrahvatantsurühmad
koreograafia Ülle Feršel | „Põlvest põlve” |
lavastaja Kärt Vuks
muusika Astrid Böning
Naiskoorid
Miina Härma (Gustav Suits) | „Nooruse unenägu” |
juhatab Vaike Uibopuu
Ester Mägi (Vladimir Beekman) | „Üks hetk” |
juhatab Vilve Maide
Alo Ritsing (Ellen Niit) | „Kevade kullendav taevas” |
juhatab Triin Koch
Eesti Maaülikooli Meeskoori ansambel EMMA
Joseph Hartmann Stuntz (Johann Voldemar Jannsen) | „Eesti vennad, laulgem rõõmsalt” |
Meeskoorid
Miina Härma (Jakob Liiv) | „Meeste laul” |
juhatab Jüri Rent
Alo Ritsing (Gustav Suits) | „Mehed” |
juhatab Alo Ritsing
Gustav Ernesaks (Juhan Smuul) | „Kutse” |
juhatab Alo Ritsing
solist Reigo Tamm
Ühendmeeskoorid
Villem Kapp (Kersti Merilaas) | „Põhjarannik” |
juhatab Lauri Sirp
solist Atlan Karp
Ansambel NOORKUU
Miina Härma/rahvalik laul | „Pulmalust Emajõel” |
seadnud Martti Meumers
Segarühmad
koreograafia Maie Orav | „Tantsukutse” |
lavastaja Jaanus Randma
rahvamuusika
Segakoorid
Veljo Tormis (rahvaluule) | „Pulmaliste saabumine” |
juhatab Kalev Lindal
Tuudur Vettik (Kersti Merilaas) | „Nokturn” |
juhatab Lauri Breede
Miina Härma (Karl Ferdinand Karlson) | Lõpukoor kantaadist „Kalev ja Linda” |
sümfooniaorkestri seade Tauno Aints
juhatab Riho Leppoja
Ühendkoor
Tauno Aints (Leelo Tungal) | „Nüüd” |
juhatab Riho Leppoja
Miina Härma (Karl Ferdinand Karlson) | „Tuljak” |
puhkpilliorkestri seade Peeter Saan
esitavad ühendkoorid ja rahvatantsurühmad
koreograafia Anna Raudkats
lavastaja Jaanus Randma
juhatab Lauri Breede
Peep Sarapik (Juhan Liiv) | „Ta lendab mesipuu poole” |
juhatab Vaike Uibopuu
Gustav Ernesaks (Lydia Koidula) | „Mu isamaa on minu arm” |
juhatab Alo Ritsing
Raimond Valgre (Ernst Johanson) | „Tartu marss” |
juhatab Margus Kasemaa
Laulude saated Vanemuise sümfooniaorkester (dirigent Lauri Sirp), Eesti Kaitseväe orkester (dirigent Peeter Saan)
Saateorkestrite seaded Tõnis Kõrvits, Tauno Aints, Olav Ehala, Rein Rannap, Kaido Otsing, Toomas Rull, Jaak Jürisson, Riho Esko Maimets, Peeter Saan
Laululaval konfereerib Virko Annus, rongkäigust tulijaid tervitavad Madli Must ja Neeme Lõhmus.
Laulupeo vahetekste loevad Toomas Lõhmuste (jutustaja), Garmen Tabor (Miina Härma), Astrid Hallik (Linda Einbund), Julius Susi (Tõnn Lamp).